ЛОКОМОТИВА И МАРКО НИКОЛИЋ БИЛИ БЛИЗУ БОДА: Московљани одиграли добру утакмицу, али Бајерн је то (ВИДЕО)

27.10.2020. 20:58
FK Lokomotiva Moskva
ФК Локомотива Москва / Извор: Реутерс

Немци побеђују и када "штуцају".

У првим утакмицама другог кола Лиге шампиона виђена су три гола, и то на мечу у Москви где је домаћа Локомотива изгубила од актуелног победника такмичења Бајерна из Минхена резултатом 1:2 (0:1).

ПУЧЕ БОМБА У ЗАГРЕБУ: Кирјакос Пападопулос је нови играч Локомотиве! (ФОТО)

МЕСИ ЈЕ ПОБЕДИО: Делиријум у Барселони - Бартомеу ПОДНЕО оставку!

ОВО СЕ ДОСАД НИЈЕ ЗНАЛО: Гробари сачекали играче Партизана испред стадиона после пораза у Нишу - ево шта се десило (ФОТО)

Московљани, које са клупе предводи Марко Николић, одиграли су сасвим солидну утакмицу, довољно добру да савладају већину клубова, али не и гиганта као што је Бајерн. Одличну шансу на почетку меча имао је Антон Миранчук, међутим, његов ударац главом са само неколико метара је био прилично лош, Мануел Нојер је рутински ухватио лопту.

Само неколико минута касније, тачније у 13., фантастичну акцију Бавараца голом је крунисао Леон Горецка.

Домаћи су изједначили у 70. минуту. На асистенцју Зе Луиша рутински је одреаговао Миранчук.

Имали су домаћи одличну прилику у 75. минуту, али је Зе Луиш био себичан.

Коначан резултат поставио је Џошуа Кимих у 79. минут лепим волеј ударцем са 20-так метара.

У другој утакмици термина од 18.55, Шахтјор је у Кијеву ремизирао са Интером - 0:0