ЛОКОМОТИВА НЕЗАУСТАВЉИВА У 2021. ГОДИНИ: Марко Николић и Машиновође газе све пред собом

03.04.2021. 21:26
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Овом победом московски клуб је задржао треће место са 43 бода и има само бод мање од другопласираног Спартака.

Марко Николић наставља да ређа победе у Премијер лиги Русије са Локомотивом. Пети меч у 2021. и пета победа. Овог пута остварена на гостовању Ротору у Волгограду 2:0.

ГОЛ ЗА ПУШКАША - МАГИЈА НА ОЛИМПИКУ: Верде МАКАЗИЦАМА очарао планету (ВИДЕО)

ЛЕГИЈА У ДЕРБИЈУ ОВЕРАВА ТИТУЛУ: Младеновић ПОСТИГАО прелеп гол на самом старту (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА СПРЕМНА ЗА ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Црвено-бели протутњали Крушевцем, актуелни шампион спаковао 4 комада

АЈНТРАХТ ЈУРИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Јовић ЗАПОЧЕО, Костић АСИСТИРАО за важан тријумф (ВИДЕО)

Арсенал тешко да може и до Лиге Европе преко првенства, Ливерпул озбиљно заостаје у трци за Лигу шампиона. Сезона за заборав и за једне и за друге, али би њихов вечерашњи (21.00) меч баш зато могао да донесе узбудљив фудбал. Квота на 3 је 1,70, а на GG3 1,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал - Ливерпул.

Победу екипи коју предводи српски тренер донели су Криховијак голом у 21. минуту и Жемалетдинов у 80. минуту

Овом победом Машиновође су задржале треће место са 43 бода и имају само бод мање од другопласираног Спартака, уз утакмицу више, који заузима место које води у квалификације за Лигу шампиона и пет мање од лидера Зенита, али такође уз утакмицу више.

Ротор је 13. са 18 бодова, има четири бода више од Уфе која се налази на месту које води директно у нижи ранг и осам бодова мање од Урала, који се налази изнад места која воде у бараж за опстанак.