ЛОКОМОТИВА СЕ ЗАХУКТАЛА: Нова три бода за изабранике Марка Николића!

04.10.2020. 15:37
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Форма "машиновођа" у успону.

Московска Локомотива савладала је Химки у првом недељном сусрету руске Премијер лиге - 2:1. То је први примљен гол чете Марка Николића после четири утакмице, али и трећа везана победа Локоса која их води на четврто место и приближава водећем тандему (Спартак, Зенит) на само три бода.

КАКВО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ЛОКОМОТИВУ: Николић доводи СТРАШНОГ нападача, навијачи љутог ривала у ШОКУ

ОСТАЈЕ НА ОСТРВУ: Марко Грујић напушта Ливерпул, РАТ два премијерлигаша за Србина (ФОТО)

У САМО ТРИ РЕЧИ: Овако је професор Вулетић честитао рођендан свом Партизану (ФОТО)

Лакше се дише у Звезди после пласмана у Лигу Европе, а вечерас (18.00) на Маракану долази Напредак, који је очајан ове сезоне. Квота на победу Звезде без примљеног гола (Сигурна победа) је 1,65, а на kombinazziju 1&4 1,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Напредак.

А да је било лако - није. Без обзира што се ради о тиму из доњег дома Химки се доста добро држао у Москви, имао у једном моменту 1:1 и бод у џепу, међутим домаћи су успели да постигну други гол и сломе отпор тима који је у прошлом колу на плећа бацио Динамо.

Први гол "машиновође" су постигле у 25. минуту. Био је корнер, високо је скочио Ведран Ћорлука, пребацио лопту на другу стативу, а тамо се на правом месту нашао Витали Лисакович и практично са гол-линије само ћушнуо фудбал у мрежу.

Химки је запретио практично у првом нападу у другом полувремену. Није се том приликом прославио голман домаћина Маринато, лопта му је прошла кроз петерац и дошла до Кирила Боженова који ју је лако сместио у мрежу - 1:1.

Московљани су до победе дошли поготком ветерана Владислава Игњатјева. Са бока је центрирао Антон Миранчук, а 33-годишњи везиста високо скочио и закуцао лопту главом под пречку...