20.12.2023. 15:53
FK Njukasl
ФК Њукасл / Извор: Профимедиа

Утрчао на терен и славио гол испред голамана Њукасла.

Лондонска полиција и фудбалски клуб Челси истражују синоћњи инцидент на Стамфорд бриџу када је један навијач улетео на терен и нашао се испред голмана Њукасла Мартина Дубравке током утакмице четвртфинала Лига купа, преноси Би-Би-Си (BBC). Челси се пласирао у полуфинале Лига купа пошто је после бољег извођења једанаестераца победио Њукасл укупним резултатом 5:3. Утакмица је после 90 минута завршена без победника, 1:1.

Анћелоти: Размишљамо о појачањима, имамо времена да пронађемо најбоље решењеKarlo Anćeloti

Анћелоти: Размишљамо о појачањима, имамо времена да пронађемо најбоље решење

ГРИЗМАН СТИГАО ЛЕГЕНДУ: Никад нећу бити као АрагонесAntoan Grizman

ГРИЗМАН СТИГАО ЛЕГЕНДУ: Никад нећу бити као Арагонес

ПРЕТИ МУ 12 ГОДИНА ЗАТВОРА: Суђење Данију Алвешу у фебруаруDani AlveÅ¡

ПРЕТИ МУ 12 ГОДИНА ЗАТВОРА: Суђење Данију Алвешу у фебруару

Један навијач Челсија је у другом минуту надокнаде времена, пошто је домаћи тим голом Михаила Мудрика стигао до изједначења, прескочио рекламе поред терена и славио испред Дубравке, а чини се и да је гурнуо голмана Њукасла. Редари су извели навијача са терена, а затим је главни судија Џарет Џилет дуже разговарао са обезбеђењем Челсија уочи извођења пенала.

Британски медији наводе да навијач Челсија, који је утрчао на терен, за сада није ухапшен. Дубравка је бранио у последњих пет утакмица пошто је први голман Њукасла Ник Поуп одсутан због операције рамена.