ЛОША СЕРИЈА: Звездин противник у квалификацијама за Лигу шампиона није у форми (ФОТО)

26.06.2018. 22:56
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Спартакс доживео други узастопни пораз.

Црвена звезда ће у првом колу квалификација за Лигу шампиона играти 11. јула први меч против Спартакса Јурмале у Летонији. Иако су црвено-бели фаворити у овом двомечу, посао би могао да им буде још лакши, с обзиром на форму Летонаца.

Важна вест за звездаше, сезонске важе и за три кола квалификација

СТИГЛО ДУГО ОЧЕКИВАНО ПОЈАЧАЊЕ! Звезда довела ИЗВРСНОГ голмана (ФОТО)

Спартакс је у домаћем шампионату доживео други узастопни пораз, пошто је боља од њега била Рига са 1:0 у првом мечу 13. кола првенства Летоније. То је други узастопни пораз за Спартакс пошто су у прошлом колу доживели пораз од 2:0.

Једини гол на мечу постигао је Карклинс у 42. минуту, а отежавајућа околност за Спартакс било је и искључење Бразилца Виктора Фаиске због другог жутог картона тек што је почело друго полувреме у 48. минуту. Полсе овог пораза Спартакс је остао на петој позицији са 22 поена.

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.