ЛОШЕ, БАШ ЛОШЕ: Омладинци УБЕДЉИВО поражени на старту квалификационог турнира (ВИДЕО)

21.03.2018. 21:30
Miloš Velebit
Милош Велебит / Извор: МН Press

Следећа утакмица на програму за три дана.

Омладинска фудбалска репрезентација лоше је започела такмичење на квалификационом турниру за одлазак на Европско првентство. У утакмици у Букурешту, Орлићи селектора Милоша Велебита изгубили су од Румуније са чак 4:0. Коначан резултат је био постављен већ у 61. минуту, а двоструки стрелац био је Александру Матан.

У другом полувремену, Велебит је дао шансу и Југу Станојеву, Игору Максимовићу и Ђорђу Јовановићу, али то није донело промену резултата. Од почетка су играли Ђекић, Величковић, Веселиновић, Бошњак, Терзић, Николић, Којић, Петровић, Јовановић, Ступаревић и Јовељић. За три дана, Орлићи ће играти против Украјине, а за шест са Шведском. Поменуте селекције нешто раније одиграле су свој меч, али голова није било.

МИЛИВОЈЕВИЋ: У фудбалу не влада демократија, поштујем одлуку селектора Крстајића

ШУРБАТОВИЋ: Плануле карте за утакмицу са Бразилом

За разлику од омладинаца, кадети су били успешни. О њиховој победи више прочитајте ОВДЕ

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.