ЛОШЕ ВЕСТИ СТИГЛЕ НА МАРАКАНУ: Звезда остала без 500.000 евра!

22.05.2022. 10:57
Stadion Rajko Mitić
Стадион Рајко Митић / Извор: Србија Данас

И то баш пред прелазни рок.

Београдска Црвена звезда на корак је до одбране титуле у Суперлиги Србије, а одмах након тога следи Финале Купа Србије против "вечитог ривала" Партизана, и онда се свим силама могу устремити на предстојећи прелазни рок у којем се много очекује. Док управа црвено-белих разматра довођење нових појачања и отписивања вишкова како би се растеретила каса, стижу информације да су у Љутице Богдана остали су без планираног прихода из иностранства, иако је услов из једног уговора испуњен.

КРВАВИ ДЕРБИ У ЗАГРЕБУ: Полиција морала да употреби ОРУЖЈЕ - две особе рањене!

ЈАВОР У СУПЕРЛИГИ! Ево ко ће у бараж са Лалатовићевим Радничким

СТАНКОВИЋ ЗОВЕ ДЕЛИЈЕ: Очекујемо бар 40 хиљада навијача

Наиме, Олимпик Марсељ пласирао се у групну фазу Лиге шампиона као вицешампион Француске,и то након победе над Монпељеом са 4:0, док је Монако примио гол у дубокој надокади и одиграо 2:2 са Лансом и спао на треће место те ће морати да своје место у елити избори кроз квалификације.

Међутим, пласман Марсеља у елиту не значи и да је Црвена звезда  зарадила бонус од 500.000 евра који је стављен када су црвено-бели продали Немању Радоњића на Велодром.

Брзоноги крилни нападач под уговор је са клубом из Француске, али је ову сезону био на позајмици у Бенфики, што значи да каса црвено-белих неће бити пунија пред летњи прелазни рок.

Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Профимедиа

Радоњић је ове сезоне одиграо само 18 минута у Лиги 1, а то није довољно за исплату бонуса, пошто је по клаузули фудбалер из Ниша морао да упише најмање 50 одсто мечева по 45 минута.