РЕАЛ ПРВИ ФИНАЛИСТА СУПЕРКУПА: Асистенција Јовића, Крос га дао директно из корнера (ВИДЕО)

08.01.2020. 20:26 17:13
FK Real Madrid
ФК Реал Мадрид / Извор: Реутерс

Сјајан меч у Џеди.

Први финалиста Суперкупа Шпаније је мадридски Реал који је у полуфиналу у Џеди савладао Валенсију резултатом 3:1. Српски фудбалер Лука Јовић нашао се у стартној постави Краљевског клуба, а иако си није уписао у стрелце, успео се да асистира Луки Модрићу за гол. Бивши голгетер Ајнтрахта је у игри провео 82 минута, а тада га је при резултату 3:0 заменио Маријано.

СВЕ ЈЕ ЗАВРШЕНО: Звездин фудбалер ОДЛАЗИ на потпис уговора!

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Играли су Дарушафака и Тренто, а победник је решен у пенал завршници

ПОТПИСАО: Балотели се повезивао са Звездом, а црвено-бели дрес задужио је његов РОЂЕНИ БРАТ

Краљевски клуб је повео у 15. минуту голом Тонија Кроса који је искористио неопрезност голмана Валенсије Хаумеа Доменека и савладао га директно из корнера.

Предност Реала удвостручио је Иско поготком у 39. минуту.

Трећи гол за Мадриђане постигао је Лука Модрић у 65. минуту, након што му је лопту додао његов имењак Јовић.

Коначан резултат поставио је Дани Парехо у другом минуту судијске надокнаде када је био прецизан са беле тачке.

Друго полуфинале Суперкупа Шпаније на програму је у четвртак, а састаће се Барселона и Атлетико Мадрид.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.

ТРЕСЛА СЕ АРЕНА: Ево како су Гробари дочекали излазак на паркет Теодосића и Марковића (ВИДЕО)

ИСКУСТВО И МУДРОСТ: Светозар Мијаиловић прославио 73. рођендан! Стварао је историју Звезде

НЕВЕРОВАТНО: Фудбалери Барселоне доживели ИСПАЛУ године!

ДА СЕ НАЈЕЖИШ! Ђорђевић ЗАКОРАЧИО пред Гробаре и угледао моћан ТРАНСПАРЕНТ! (ВИДЕО ФОТО)

АТП ДОХА: Кецмановић остварио једну од НАЈВЕЋИХ победа у каријери! Пао некада пети тенисер света!