ЛУДИЛО У ИТАЛИЈИ: Миха стигао до победе после ревије црвених картона, Јуве кикснуо у Удинама

22.08.2021. 21:19
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Узбудљиво вече на теренима Серије А.

Фудбалери Болоње савладали су Салернитану у првом колу Серије А резултатом 3:2. Новајлије у лиги поштено су намучиле екипу Синише Михајловића, међутим, три бода ипак остају на Ренато Д'Алари.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,95, Јувентус 1,55, Рома 1,85!

БУНДЕСЛИГА: Голеада на Алијанц арени, Левандовски изједначио сопствени РЕКОРД (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина ДО ПОБЕДЕ после велике борбе

У првом периоду игре није било голова, прво су гости остали са играчем мање у 34. минуту када је Странберг зарадио други жути картон, а онда је исти грех поновио Соријано у 50. минуту.

Салернитана је повела са 1:0 после гола Бонацолија. Само седам минута касније Де Силвестри је изједначио, да би Кулибали поново госте довео у вођство у 70. минуту.

Само пет минута касније Марко Арнаутовић је показао класу и упутио прецизан шут за 2:2, да би Де Силвестри поставио коначан резултат два минута касније, а до краја је још један фудбалер Болоње поцрвенео.  Џерди Шутен је у 88. минуту зарадио други жути картон.

Међутим, екипа Синише Михајловића је успела са сачува вођство и заслужено слави!

Разочаравајући почетак првенства имао је Јувентус. Стара дама је гостовала Удинезеу, водила 2:0 а на крају меч је завршен 2:2.

Удинезе је био на прагу освајања великог бода, а онда у петом минуту надокнаде управо Роналдо постиже гол. Радост гостију, јер су знали да нема сада више времена и да је победа ту. Међутим, ВАР је проверавао ситуацију и установљено је да се Португалац налазио у офсајду. Толико је Роналдо био фуриозан да је на крају добио и жути картон, али гол је поништен и на крају је остало 2:2.