ЛУДОГОРЕЦ НЕ ПРАШТА: "Зелени" искористили грешку Илићевог ЦСКА и преузели трон

03.06.2023. 22:17
Saša Ilić
Саша Илић / Извор: МН Press

Све се решава у последњем колу.

Фудбалери Лудогореца преузели су прву позицију бугарског првенства после победе над Левским из Софије 3:2 (1:1).

Е, МОЈ САША: Илићев ЦСКА кикснуо у зло време, промашен пенал у 100. минуту ће их коштати титуле? (ВИДЕО)

СТИГАО ЈЕ КАО ЗАМЕНА ЗА РОНАЛДА: Реал и Азар раскинули сарадњу

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА ЖЕНЕ: Чудесан преокрет у финалној утакмици

"Зелени" су тако искористили кикс ЦСКА Софије, коју са клупе предводи Саша Илић и сада имају све у својим рукама пред последње колу шампионата.

Лудогорец је повео голом Кирила Десподова из пенала у 23. минуту, али је десет минута касније Илијан Стефанов изједначио, док је потпуни преокрет стигао на истеку часа игре захваљујући Филипу Крацеву.

Ипак, у наставку је уследио нови преокрет. Пјотровски и Тијаго су у 66. и 72. минуту донели победу Лудогорецу, који сада има бод вишка у односу на тим Саше Илића.

У последњем колу бугарског шампионата, Лудогорец ће играти са Черно Мореом, док ЦСКА иде на мегдан Левском и тада ће пасти одлука о ново шампиону.

Погледајте како изгледа Верона ван де Лер, бивша светска шампионка у гимнастици, а сада звезда филмова за одрасле