Удара Лазар, али удара и Лука: Нови Јовићев гол, ушао с клупе и наступила КОСМИЧКА ПРАВДА (ВИДЕО)

20.01.2024. 22:48
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Реутерс

Сјајно играју наши момци у Серији А.

Лука Јовић је постигао још један погодак за Милан у завршници. Овог пута против Удинезеа.

Какву играчину Србија има - Самарџић попут Марадоне направио дриблинг и савладао најбољег голмана Серије А (ВИДЕО)Lazar

У њему је крв ратника: Белић после само два тренинга почео меч за АЗ и урадио оно што су СВИ ОЧЕКИВАЛИKristijan Belić

"Донесимо прапорце у Србију" Партизан нашао решење на кључној позицији, огласио се и сам фудбалерpraporci

У мечу 21. кола Серије А одиграло се једно од занимљивијих полувремена (ОВДЕ) у Удинама и могли смо између осталог видети спектакуларан гол Лазара Самарџића. Пре тога је Милану предност донео Рубен Лофтус Чик.

Наставак је донео преокрет и поготком Тована домаћи тим је повео 2:1.

Ипак, Лука Јовић је ушао у игру у 75. минуту, а само осам минута касније донео је изједначење. Није желела лопта у гол после шута Оливијеа Жируа, завршила је на гол-линији, а онда ју је Србин прикуцао.

Нека врста космичке правде с обзиром да времешни Француз и даље има предност у односу на Јовића иако је наш шпиц постигао седам голова од почетка децембра.

Комплетан (нови) преокрет донео је Ноа Окафор у трећем минуту надокнаде. Милан је славио резултатом 3:2 у гостима и приближио се првопласираном Интеру на шест бодова уз меч више. Удинезе је бод изнад зоне испадања.