МАЈСТОРСКИ ПОГОДИО У 90. МИНУТУ: Лука Јовић НАЈЗАД У ФОРМИ, дао гол кад је НАЈПОТРЕБНИЈЕ (ВИДЕО)

22.12.2023. 22:48
Jović
Јовић / Извор: Фото: Twitter printscreen/Serbian Football Сцоут

Јовић игра солидно, Милан не баш.

Лука Јовић је најзад у нечему што се може назвати солидном формом, српски шпиц је погодио мрежу и у гостовању Милана екипи Салернитане. Меч је завршен резултатом 2:2.

ИГРА МАЧКЕ И МИША: Манчестер сити је шампион света!FK Mančester siti

ИГРА МАЧКЕ И МИША: Манчестер сити је шампион света!

ПОМАМА ЗА БРАЗИЛЦЕМ: Турци и Швеђани нуде МИЛИОНЕ за Салдању MateuÅ¡ Saldanja

ПОМАМА ЗА БРАЗИЛЦЕМ: Турци и Швеђани нуде МИЛИОНЕ за Салдању

ТО ЈЕ ТО ОД СРПСКОГ ФУДБАЛА ЗА ОВУ ГОДИНУ: Напредак однео бод из Бачке ТополеFK TSC

ТО ЈЕ ТО ОД СРПСКОГ ФУДБАЛА ЗА ОВУ ГОДИНУ: Напредак однео бод из Бачке Тополе

Гости из "престонице моде" су повели у 17. минуту поготком штопера Фикаја Томорија.

До краја полувремена је било 1:1, а стрелац је такође био дефанзивни фудбалер, овог пута Федерико Фацио пред сам истек првог дела меча.

Милан је примио шокантан гол у 63. минуту када је ужасно реаговао обично маестрални Мајк Мањан на голу. Њега је ударцем са дистанце савладао искусни Антонио Кандрева.

Лука Јовић је ушао у 70. минуту у игру и стигао је да пропусти једну огромну шансу, али једну и да искористи.

У 90. минуту је на асистенцију Жируа погодио мрежу. То му је трећи гол ове сезоне, сва три у децембру.

"Росонерима" се ово ипак пише као велики кикс будући да је тим из Салерна прикуцан на дно табеле и победа је већ била виђена пре сусрета.