11.11.2022. 10:17
Promašaj Luke Modrića
Промашај Луке Модрића / Извор: Фото: Twitter Printscreen

Невероватно.

Реал Мадрид је савладао Кадиз 2:1 у 14. колу Ла лиге, а зашто тријумф домаћина није био убедљивији кривац је Лука Модрић.

ВАН ДАЈК: Ма какав Меси и Халанд, ОН је најтежи за чување

УВЕО БУКАРИЈА У 14, ПА ГА ИЗВЕО У 67. МИНУТУ: Милојевић открио зашто је то урадио

"ШТА БРЕ ВИШЕ ХОЋЕМО": Огласили се из Хумске - Партизан за пораз ОКРИВИО НАВИЈАЧЕ?

Прекаљено везиста промашио је у 79. минуту готово немогуће, пошто је из пуног трка са пет метара послао лопту поред гола док је голман лежао непомично на другој стативи.

У тренутку промашаја Модрића Реал је водио са 2:0. Гости су успели да смање, али срећом по капитена репрезентације Хрватске “краљевски клуб” је освојио три бода.

Мадриђани су други у шампионату Шпаније са 36 бодова, поеном мање од лидера Барселоне.