ЛУКА НЕЋЕ ИГРАТИ: За Зидана то више није НИКАКАВ проблем (ФОТО)

11.01.2021. 14:13
Luka Jović, Zinedin Zidan
Лука Јовић, Зинедин Зидан / Извор: Профимедиа

Србин поново повређен.

Лука Јовић и Реал Мадрид, веза у којој дефинитивно нема среће. Сада већ давног 8. новембра српски нападач одиграо је осам минута против Валенсије... Од тада је био одустан због повреда и короне. На последњих неколико мечева био је на клупи, али не и на терену.

Сада је Лука поново повређен... Јовић је због повреде мишића пропустио да се нађе у протоколу за меч са Осасуном, па на крају није ни отпутовао у Памплону.

ЛИВЕРПУЛ ВАПИ ЗА ШТОПЕРОМ: На Клоповом радару два Србина, ово се Звездашима никако неће СВИДЕТИ (ФОТО)

ШТА РАДИ ОВАЈ ДЕЧКО?! Влаховић опет јунак Фиорентине! Једини погодио на мечу, донео ТАКО ЖЕЉЕНУ ПОБЕДУ (ВИДЕО)

ГЛУПОСТ ГОДИНЕ: Ишли да се ШВРЋКАЈУ у Дубаји, сада Селтик има 13 играча заражених короном (ФОТО)

Имајући у виду да је Реал тада ремизирао 0:0, могуће је да би добио макар кратку шансу да се нађе на терену у тренуцима када су Мадриђани јурили постизање гола.

Ипак, сада је јасно да Јовића због те повреде неће бити на терену ни у четвртак, против Атлетик Билбаа у оквиру полуфинала Суперкупа Шпаније!

Како јавља "Марка", Јовић и Дани Карвахал и даље имају проблеме са мишићима због чега Зинедин Зидан неће моћи да рачуна на њих.

Јовић би евентуално могао да се нађе у протоколу за финални меч Суперкупа Шпаније, који је на програму у недељу, наравно, ако Реал претходно савлада Билбао.

-Јовићев случај је мање проблематичан за Зидана, који не рачуна на Србина и који је давао минуте Маријану Дијазу пре него бившем нападачу Ајнтрахта. Јовић није играо од 8. новембра, када је добио осам минута у поразу против Валенсије на "Местаљи - наводи се у објашњењу "Марке".