26.10.2017. 22:45
Saša Lukić
Саша Лукић / Извор: МН Press

Реванш је на програму 29. новембра.

Саша Лукић тријумфално је дебитовао у дресу Левантеа. У првом мечу 1/16 финала Купа краља Лукићев Леванте победио је Ђирону на гостовању 2:0 и тако стекао лепу предност пред реванш који је на програму 29. новембра. Млади репрезентативац Србије био је стартер и одиграо је свих 90 минута, а због нешто оштријег старта на самом старту утакмице санкционисан је жутим картоном.

НАСТАВИО СЕРИЈУ: Леонардо ГОЛОМ и АСИСТЕНЦИЈОМ срушио љубимца Гробара (ВИДЕО)

ПРОБЛЕМИ ЗА ТОБЏИЈЕ: Два најбоља играча КВАРЕ атмосферу пред Звезду (ФОТО)

Стрелци за екипу из Валенсије били су Емануел Боатенг и Шеик Дукуре. Водећи гол за Леванте постигао је Боатенг у 40. минуту после фантастичног продора по левој страни и правовременог проугравања Хозе Луиса Моралеса. Предност је дуплирао и коначан резултат поставио Дукуре у 62. минуту главом, након што је Енис Барди одлично извео корнер.

Наредни меч у Примери Леванте играће у недељу против Еибара, док ће Ђирона угостити Реал Мадрид.

СВИ СУ СЕ ПИТАЛИ: Ево шта су Роналдо и Меси причали на додели награде ФИФА (ФОТО)