ЛУКИЋ ДИРИГОВАО ПОБЕДОМ ТОРИНА: Михин други пораз заредом

12.12.2021. 14:51
Saša Lukić
Саша Лукић / Извор: Профимедиа

Бикови сигурни на свом терену.

Фудбалери Торино савладали су Болоњу (2:1) на свом терену у мечу 17. кола Серије А.

ПАНТЕРИ КИДАЈУ! Може ли ФМП Меридиан да прекине доминацију “вечитих“ у АБА лиги? Ево шта кажу квоте!

РАЗГОВОРИ СУ ОБАВЉЕНИ: Лука Јовић НАПУШТА Реал! Већ у јануару појачава ОВОГ гиганта!

МАЈГЕРИ У НАДОКНАДИ ВРЕМЕНА: Милан подбацио, а спасилац части ко други него - ИБРАКАДАБРА! (ВИДЕО)

Најбољи појединац у редовима Бикова је био српски репрезентативац Саша Лукић. Везњак је кумовао код оба гола своје екипе, прво је сјајно одузео лопту на средини терена, асистирао Антонију Санабрији који је у 24. минуту довео домаће у вођство.

У наставку првог полувремена су се ређале шансе испред гола Болоње, можда и најбољу је имао Лукић, када је његов шут сјајно одбранио Скорупски.

Торино је наставио са атацима и у другом полувремену и био далеко ближи другом голу него Болоња изједначењу.

У 69. минуту Торино је повео са 2:0 аутоголом Скоруптског. Био је то комичан погодак у сопствену мрежу у тренуцима када је француски дефанзивац лежао на трави.

Болоња је десет минута пре краја смањила предност домаћих. Вања Милинковић-Савић је скривио пенал, а сигуран извођач је био Орсолини.

Торино се овом победом попео на 12. место, док је Болоња на деветом месту.

Недеља:

12.30 Торино – Болоња 2:1 (1:0)                                                                                                                               Санабрија 24, Скорупски 69 (аг) - Орсолини 80