МАГИЈА У 25 СЕКУНДИ: Ђорђе Петровић зауставио четири зицера у једном нападу (ВИДЕО)

14.09.2022. 10:07
Đorđe Petrović
Ђорђе Петровић / Извор: Профимедиа

Некадашњи голман Чукаричког бриљира у МЛС-у.

Српски голман Ђорђе Петровић, некадашњи чувар мреже Чукаричког, наставио је са одличним партијама у САД у дресу Њу Ингланд Револушна без обзира што је његов тим деоживео пораз до Хујстона са 3:1.

ДОКАЗ ВРЕДНОСТИ: Бројке које показују колико је име Црвене звезде значајно у Европи

НЕМА ХИМНЕ: УЕФА одбила захтев Челсија, Манчестер Ситија и Ренџерса

ЛИГА ШАМПИОНА: Левандовски и Барса покисли у Минхену, Ајакс у финишу пао на Енфилду

Петровић је од доласка у МЛС у априлу брз оизрастао у једног од бољих голмана у лиги. Против Хјусотна је у 33. минуту одбранио пенал, али праве бравуре је показао у 70. минуту при резултату 1:1 када је за 25 секунди забележио чак четири одбране. Ипак, до краја је два пута савладан. Прво из пенала у 76. минуту, а затим у 85.

Петроивћ је комплетну сениорску каријеру провео у Чукаричком чију је и омладинску школу прошао, а Брђани су у прилично изненадном трансфру од њега зарадили око милион долара.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте анкету ко је крив за дебакл у Берлину?