ПОЦЕПАО МРЕЖУ: Погледајте МАКАЗИЦЕ Жињака! (ВИДЕО)

01.03.2020. 09:44 09:44

Голчина.

Андре Пјер Жињак бивши француски репрезентативац блиста у дресу мексичког Тигреса. На утакмици 8. кола популарне "клаусуре"  која је одиграна у ноћи између суботе и недеље, у убедљивој победи над Пумасом нападач је показао да она чувена фраза "форма је пролазна, класа је вечна" итекако важи у његовом случају. Играо се 59. минут, Луис Родригез је центрирао са десне стране а Жињак је фантастичним маказицама постигао погодак.

Утакмица је завршена резултатом 3:0 за домаће а Андре Пјер је постигао сва три гола за његов тим. У 80. минуту приликом измене добио је овације више од 40. хиљада навијача.

Иако његов Тигрес не игра ове сезоне на нивоу на који су навикли, тренутно су 11., мало је рећи да некадашњи фудбалер Олимпика из Марсеја блиста. Наиме он за овај тим наступа од 2015. године и постао је љубимац публике и легенда клуба. На 216. утакмица има постигнутих 122. гола и 31. асистенцију, с'обзиром да има уговор на још годину и по дана нема сумње да ће се овај импресивни салдо повећати.

Погледајте како изгледа руска атлетичарка Дарија Клишина.

НОВАК ПОВЕЋАО ПРЕДНОСТ: Ево колика сада Надал ЗАОСТАЈЕ за Ђоковићем (ФОТО)

НОЛЕ ИСПИСАО ИСТОРИЈУ: Ђоковић је против Циципаса урадио нешто што се чекало 20 ГОДИНА!

ПУКЛО: Зидан ПРЕЦРТАО Јовића!