МАЈСТОРИЈА ЈОВИЋА НЕДОВОЉНА ЗА "ВИОЛУ": Луки довољна ТРИ МИНУТА да савлада Милинковић-Савића, али победа је измакла (ВИДЕО)

21.05.2023. 16:39
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Фото: Printscreen/streamin.me

Сјајан гол...

Фудбалери Торина и Фиорентине одиграли су нерешено 1:1 на Олимпијском стадиону у утакмици 36. кола Серије А. Меч је обележио и српски репрезентативац, Лука Јовић који се уписао у листу стрелаца на данашњем гостовању.

НИЈЕ ДУГО ЧЕКАО: Милојевић већ нашао нови посао

Гобељића нема више ни на клупи: Бек нестао без трага и гласа, једна фотографија открива ГДЕ ЈЕ И ШТА РАДИ (ФОТО)

ТУХЕЛ КРИВИЦУ СВАЉУЈЕ НА ИГРАЧЕ: ”Изгубили смо због понашања!"

Навијачи Виоле су се први радовали на овој утакмици.

И за то је био заслужан српски фудбалер Лука Јовић, који је довео свој тим у вођство у 48. минуту. Куаме је сјајно пронашао Јовића у казненом простору, а Србин је главом лопту послао у супротан угао, тако да је голман Торина Вања Милинковић Савић био немоћан. Треба рећи да је Јовић два минута пре постизања гола ушао у игру.

Наиме, играо се 48. минут када је Јовић успео да се сјајно позиционира у казненом простору после центаршута Куамеа, после чега је главом проследио лопту у небрањени део мреже гола на којем се налази још један наш фудбалер, Вања Милинковић-Савић.

Ипак радост навијача Фиорентине није дуго трајала. У 66. минуут је Санабрија изједначио резултат, што ће се на крају испоставити и да је био коначан исход овог меча.

После ове поделе бодова Торино и Фиорентина деле десето место са 50 бодова.