ПАРНИ ВАЉАК У ДРУГОЈ БРЗИНИ: Партизан води на полувремену против Шахтјора (ВИДЕО)

03.02.2019. 15:30
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Одлична игра црно-белих.

Фудбалери Партизана налазе се у Турској, где одрађује завршну фазу припрема пред наставак обавеза у домаћем шампионату и Купу Србије. После пораза од Краковије и Либереца, црно-бели су се у недељу састали са екипом Шахтјора из Доњецка, а изабраници Зорана Мирковића су одмах на старту утакмице и повели... Црно-бели су до краја првог дела поново затресли мрежу украјинске екипе и тако удвостручили предност.

БИЛО МИ ЈЕ ЗАДОВОЉСТВО: Ево како се Лазар Марковић ОПРОСТИО од Ливерпула (ФОТО)

ДА ЛИ ЋЕ МУ ИСПУНИТИ ЖЕЉУ? Ранијери ПОСТАВИО тежак ЗАДАТАК Митровићу (ФОТО)

Нападач црно-белих Немања Николић искористио је једну дубинску лопту и у паду волејом пронашао пут до мреже голмана Пјатова за вођство његовог тима већ у деветом минуту.

У 39. минут већ је било 2:0, а стрелац је био везиста црно-белих, Александар Шћекић! То је био и коначан резултат првих 45 минута.