МАЈСТОРИЈА ЗА ТВ ШПИЦЕ: Данијел Алексић постигао ГОЛЧИНУ, али Башакшехир се ипак ОБРУКАО (ВИДЕО)

14.01.2020. 17:11
Danijel Aleksić
Данијел Алексић / Извор: Профимедиа

Магија.

Фудбалери Истанбул Башакшехира нису успели да победе трећелигаша Киркларели у првој утакмици осмине финала Купа Турске. Утакмица је завршена резултатом 1:1, а осим тога што су гости направили огромно изненађење остаће упамћена и по мајсторији потенцијалног репрезентативца Србије Данијела Алексића.

ЗЕМЉОТРЕС У ХУМСКОЈ: Партизан ВРАЋА једног од најбољих играча у претходној деценији

НИЈЕ ХТЕО ДА СЕДИ НА КЛУПИ: Дарко Лазовић добио саиграча из Милана

ГОТОВО: Прослављени играч Ливерпула, Јувентуса и ПСЖ-а одлучио да ЗАВРШИ каријеру!

Домаћи тим и велики фаворит је повео тек у 79. минуту голчином Данијела Алексића.

Међутим, изједначење Киркларелију донео је Дениз Атач у 95. минуту, па ће реванш за седам дана бити веома неизвестан.

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.

РАДНО НА КИПРУ: Најважнији тренинг фудбалера Звезде до сад са Дејаном Станковићем (ФОТО)

ПАРНИ ВАЉАК РАДИ ПУНОМ ПАРОМ: Црно-бели тренирали по први пут у Турској (ВИДЕО ФОТО)

ВОЖДОВАЦ СЕ НЕ ШАЛИ: Највећа жеља стигла из Партизана

НЕПРИКОСНОВЕНА: Барса зарадила највише и прескочила Реал Мадрид

НЕМЦИ ПИШУ, СПРЕМА СЕ ЕКСПЛОЗИЈА: Дејан Јовељић би МОГАО као Лука Јовић