МАКЕДОНЦИ НОЋНА МОРА ИТАЛИЈАНА: Барди са 20 метара ШОКИРАО Азуре! Румуни ремизирали са Израелом

09.09.2023. 23:39
Fudbalska reprezentacija Italije
Фудбалска репрезентација Италије / Извор: Профимедиа

Квалификације за Еуро...

У мечевима који су почели од 20:45 било је веома интересантно, а можда најузбудљивије је било у Скопљу.

ЗВЕЗДИН ГОЛМАН СЕ ИЗБЛАМИРАО: Катастрофална грешка Омрија Глазера (ВИДЕО)

НА ОВОМЕ ЈЕ ДУЉАЈ ИНСИСТИРАО: Стигло појачање у Партизан (ФОТО)

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕУРО: Белгијанци минималцем славили у Азербејџану!

Тамо је Италија гостовала и повела је са 1:0, после ударца Бареле лопта се од пречке одбила до Имобилеа који са шест метара убацује лопту у мрежу за 0:1.

И када су сви мислили да је готово, лопте се дотакао Енис Барди који је са око 20 метара од гола постигао гол из слободног ударца за коначних 1:1.

Италијани и Македонци после овог меча имају по 4 бода, с тим што Италијани имају свега три одиграна меча.

У групи И састали су се Румунија и Израел у Букурешту, било је 1:1.

Играо се 27. минут када је Алибек постигао водећи гол за Румуне и то после велике грешке Омрија Глазера, новог голмана Црвене звезде, који је лоше реаговао након ударца са дистанце, одбио је лопту право на ногу противнику.

Ипак, Израелци стижу до изједначења у 53. минуту, стрелац је био Глоух.

У дуелу одиграном на стадиону "Фадиљ Вокри" играли су тзв. држава Косово и Швајцарска, није било победника, 2:2. Фројлер је довео госте у предност у 14. минуту, Мурићи је изједначио у 65. минуту, да би Рахмани аутоголом донео гостима нову предност 1:2 у 79. минуту.

Ипак, у дубокој надокнади Мурићи постиже гол за коначних 2:2.