МАКСО, МАЈСТОРЕ: Србин у идеалном тиму шпанске Примере (ФОТО)

21.12.2020. 16:34
Nemanja Maksimović
Немања Максимовић / Извор: Профимедиа

Одлична партија крунисана ласкавим признањем.

Реномирани портал "whoscored.com" koji се бави детаљни статистичким параметрима у најпрестижнијим фудбалским такмичењима објавио је најбољих 11 у 14. колу шпанске Примере (Ла Лига), а у одабраном друштво нашао се везиста Хетафеа и српски репрезентативац Немања Максимовић.

ВБА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Славен Билић преузима европског гиганта

КАКАВ МАЛЕР ЗА ХРВАТА: Модрић постигао гол па се повредио!

ГВАРДИОЛА РАЗОЧАРАО НАВИЈАЧЕ: Планови за прелазни рок нису оптимистични, а разлог је коронавирус

Са два узастопна пораза Челси је пао на осмо место на табели, и бодови су му преко потребни вечерас (21.00), када му у госте долази Вест Хем, који у претходних шест рунди има само један пораз. Биће то занимљив лондонски окршај, а квота на кеца је 1,63, док је дупла шанса X2 2,28, а 3 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси – Вест Хем.

Максимовић је уз Кућа Ернандеза био најбољи појединац Хетафеа у победи над Кадизом од 2:0 на гостовању. Колумбијац је погодак постигао у 33. минуту док је Србин мрежу затресао у четвртом минуту судијске надокнаде другог полувремена.