МАЛЕР ЗА МАЛЕРОМ: Михајловићев Торино поражен, повредио се Љајић (ВИДЕО)

16.12.2017. 20:51
Adem Ljajić
Адем Љајић / Извор: Профимедиа

Седамнаесто коло.

Наполи је као гост победио Торино (3:1) Синише Михајловића, који је у финишу меча играо са десеторицом после повреде Адема Љајића. Наполитанци су тако на најбољи могући начин искористили кикс Интера. Нероазури су изгубили код куће од Удинезеа (1:3) и тако после првог пораза у сезони препустили прву позицију Наполију.

СП КЛУБОВА: Реалу шеста титула светског првака (ВИДЕО)

У ЛИВЕРПУЛУ ДИГЛИ РУКЕ ОД МАРКОВИЋА: Веће су шансе да заигра помоћни тренер, него Лазар

НИСУ ХТЕЛИ ДА СЕ РАЗДВАЈАЈУ: Тројица бивших играча Војводине у истом клубу

У Торину је све било решено после само пола сата игре. Прво је Кулибали погодио у четвртом минуту после корнера, Зјелински је савршено искористио додавање Жоржиња у 25, а Хамшик Мертенсово додавање из окрета за 3:0 у 30. минуту. Једини гол за Торино је постигао Андреа Белоти у 65. минуту после комбинације са Адемом Љајићем. Љајић није био у саставу у утакмици против Лација, а против наполија је ушао у 46. минуту уместо Валдифјорија. Репрезентативац Србије није окончао меч на терену, због повреде је храмљући напустио терен у 80. минуту.

ПОСЛЕ ЂУРЂЕВИЋА: Челници Олимпијакоса желе још једног играча Партизана (ФОТО)