ЗА ДВА МИНУТА ГОЛ И АСИСТЕНЦИЈА Мајстор Бирманчевић скинуо осмех са Џерардовог лица, ЛШ веома близу (ВИДЕО)

03.08.2021. 21:01
birma
бирма / Извор: Фото: Профимедиа/стреамабле printscreen

Фантастични потези.

Фудбалери шведског Малмеа савладали су Глазгов Ренџерсе у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона. Резултат је био 2:1 за домаће, а по гол и асистенцију уписао је Вељко Бирманчевић.

ЕКСКЛУЗИВНО САМО У МЕРИДИАНУ – НАБИЛДУЈ КВОТУ КЛАДЕЋИ СЕ УЖИВО

ХОЛАНЂАНИН О'ЛАДИО ПАРТИЗАН: Мениг рекао шта мисли о интересовању црно-белих

УСПЕШНО ПРОШАО ПРЕГЛЕДЕ! У среду потписује за Партизан, али неће га бити против Сочија

Екипа Малмеа је повела у 47. минуту поготком Рикса ког је идеалним центаршутем са десне стране упослио Бирманчевић.

Након слабе интервенције одбране Ренџерса, два минута касније се и сам српски фудбалер уписао у стрелце и тако дуплирао предност.

Пред сам крај меча Ренџерс је стигао до гола, постигао га је Дејвис и тако значајно побољшао шансе за пролаз тиму који са клупе предводи Стивен Џерард. Реванш је за седам дана у Шкотској.