18.02.2024. 20:06
Rasmus Hojlund
Расмус Хојлунд / Извор: Реутерс

Дуел 25. кола.

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су Лутон у гсотима са 2:1 25. колу Премијер лиге.

СВАКИ ПОЕН ТОКОМ КУПА КОРАЋА ВРЕДЕО ВИШЕ – ФОНДАЦИЈА MOZZART ДОНИРА 1.330.000 ДОМУ „ХРИСТИНА МАРКИШИЋ“ ИЗ АЛЕКСИНЦАmozzart

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Минималци Радничког и ТСЦ-аIfet Đakovac

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Минималци Радничког и ТСЦ-а

Нове информације о повреди Салдање!Mateus Saldanja

Нове информације о повреди Салдање!

Само што је почео меч, већ у 30. секунди, Манчестер јунајтед је повео. После једне испуцане лопте одбране гостију, катастрофално је реаговао Бел, све је то испратио Хојлунд, који је заобишао голмана и рутински спровео лопту у мрежу ривала.

Данац је погодио на шестом узастопном мечу у Премијер лиги, чиме је постао најмлађи играч у историји овог такмичења са оваквим учинком.

Није прошло много времена, а Јунајтед је у седмом минуту дуплирао вођство. И поново Расмус Хојлунд. Овога пута уз много среће, шутироа је Алехандо Гарнаћо са 16 метара, а Хојлунд је помало рефлексно, а више срећно грудима скренуо у мрежу ривал

Лутон је успео да се врати преко Карлтона Мориса и 1:2 је било већ у 14. минуту. Невероватно је да је тај резултат остао до краја дуела пошто смо видели чак 42 ударца на гол.