БОКСИНГ ДЕЈ ЈЕ ЈУНАЈТЕДОВ ДАН: Тада не губе чак ни ако су два гола у заостатку на полувремену

27.12.2023. 08:08
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Феноменална утакмица је виђена.

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су Астон Вилу након преокрета резултатом 3:2 (0:2) на домаћем терену у утакмици 19. кола Премијер лиге.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул ”бетонирао” врх табелеFK Liverpul

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул ”бетонирао” врх табеле

Петровић: Голмани у Челсију гурају једни другеĐorđe Petrović

Петровић: Голмани у Челсију гурају једни друге

ВУД ХЕТ-ТРИКОМ ПРЕОКРЕНУО "СВРАКЕ": Нотингем Форест славио на Сент Џејмс ПаркуFK Notingem Forest

ВУД ХЕТ-ТРИКОМ ПРЕОКРЕНУО "СВРАКЕ": Нотингем Форест славио на Сент Џејмс Парку

Голове за госте постигли су Џон Мекгин у 21. минуту и Леандер Дендокер у 26. минуту.

За домаћи тим прецизан је био прво Алехандро Гарначо у 59. и 71. минуту, док је у 82. минуту свој првенац за Манчестер јунајтед у националном шампионату постигао Расмус Хојлунд.

Тако је настављена традиција да Јунајтед никада не губи код куће на Боксинг деј, ово им је била 54. победа у истирији на тај дан и по томе су неприкосновени у Премијер лиги.