ПРЕД ДОЛАЗАК ЗВЕЗДЕ: Моћни Сити после преокрета до победе у Лондону

16.09.2023. 18:05
FK Mančester siti
ФК Манчестер сити / Извор: Реутерс

И даље без грешке.

Фудбалери Манчестер ситија савладали су Вест Хем у гостима (3:1) у оквиру петог кола Премијер лиге.

„АЛЕКСАААААААААААА“ – У ОШ „МИЛИЦА ПАВЛОВИЋ“ У ЧАЧКУ ПРИРЕЂЕН ДОЧЕК ЗА АВРАМОВИЋА

ПРЕД МЕЧ СА ЗВЕЗДОМ: Гвардиола говорио о проблемима са повредама, они НЕЋЕ играти против црвено-белих

ЗВЕЗДИН РИВАЛ У ЛИГИ ШАМПИОНА ДОБИО ПОЈАЧАЊЕ: Лепе вести за клуб из Лајпцига

Грађани су тако направили одличну увертиру пред меч са Црвеном звездом у уторак у оквиру првог кола Лиге шампиона.

Тим Пепа Гвардиоле је до победе стигао после преокрета. Џејмс Ворд-Прауз је у 36. минуту на асистенцију Цуфала донео предност Чекићарима.

Наставак утакмице је припао гостима. Новајлија Доку је у првом минуту другог полувремена крунисао соло продор голом.

У 76. минуту су повели Грађани. Бернардо Силва је био стрелац. Ерлинг Халанд је десет минута касније поставио коначан резултат.

Градски ривал Ситија, Јунајтед је још једном разочарао своје навијаче. Ђаволи су поражени на свом терену од Брајтона, било је 3:1 за Галебове.