МАНЧЕСТЕР СИТИ ПОМОГАО ЗВЕЗДИ: Победа у Берну којој се радују и у Београду (ВИДЕО)

25.10.2023. 23:45
FK Mančester siti
ФК Манчестер сити / Извор: Профимедиа

Поражен директни ривал црвено-белих...

Фудбалери Манчестер ситија успели су да славе против Јанг Бојса на гостовању у Берну, пошто су после два гола у завршници која је постигао Ерлинг Халанд успели да однесу сва три бода. Тај меч су помно пратили сви навијачи Црвене звезде - 1:3 (0:0).

"ДЕТАЉИ СУ ПОТРЕБНИ ДА НАПРАВИТЕ РАЗЛИКУ": Бахар открио шта је пресудило ЗвездиBarak Bahar

"ДЕТАЉИ СУ ПОТРЕБНИ ДА НАПРАВИТЕ РАЗЛИКУ": Бахар открио шта је пресудило Звезди

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИОOlajinka

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИО

СИМОНС "СКИНУО ПАУЧИНУ" - СТАМЕНИЋ УЗВРАТИО: Гол који је Звезди вратио наду (ВИДЕО)Simons

Овом победом је екипа Пепа Гвардиоле помогла Црвеној звезди, која је остала на истом броју бодова као и швајцарски тим – 1.

"Грађани" су задржали максималан учинак, док Лајпциг има шест после половине групне фазе.

У првом полувремену није било голова, да би у наставку кренуло да "решета" на све стране. Прво је Мануел Аканђи у 48. минуту обрадовао Енглезе, али само накратко.

У 52. минуту је Елија побегао одбрани Ситија и лобовао истрчаног Едерсона за 1:1.

Чак је након тога Јанг Бојс имао неколико озбиљних шанси за потпуни преокрет, али своје шансе није искористио.

Зато Сити јесте, и то преко Ерлинга Халанда, који је са два гола завршио посао на овом мечу.

Најпре је погодио из пенала у 66. минуту погодио из пенала, који је направљен над Родријем, а потом је у 83. минуту ставио тачку и обрадовао и српског првака.

У наредном колу Звезда ће у Београду угостити Немце, а "млади момци" ће гостовати на "Етихаду".