ЂАВОЛИ ПОПЛАВЕЛИ: Сити РАЗБИО Јунајтед и показао ко је газда у Манчестеру (ВИДЕО)

06.11.2021. 15:29
FK Mančester junajted FK Mančester siti
ФК Манчестер јунајтед ФК Манчестер сити / Извор: Реутерс

Шампион убедљив.

Манчестер сити славио је у гостима против градског ривала Манчестер јунајтеда резултатом 2:0.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Манчестер Сити 1,90, Јувентус 1,75, Брајтон 1,70, Јанг Бојс 1,75!

ЕМОТИВНИ ЋАВИ О ДОЛАСКУ У БАРСЕЛОНУ: Враћам се у клуб свог живота

ОВО НИЈЕ СЛУЧАЈНОСТ: На дан меча са Јувентусом, Влаховићу указана ВЕЛИКА част!

Од самог старта су Грађани кренули силовито на гол Ђавола. А до предности су стигли већ у седмом минуту. Центрирао је Кансело, а на првој стативи наспретно је реаговао штопер домаћих Бејли и послао лопту иза леђа Де Хее.

До краја полувремена прегршт шанси за госте. Ређале су се прилике испред гола Јунајтеда, а нови гол је стигао у 45. минуту. Опет је главни протагониста био Кансело, а овога пута је играч Ситија био стрелац. Бернандо Силва је одлично реаговао на другој стативи и дуплирао вођство своје екипе.

Навијачи Манчестер јунајтеда су били изузетно незадовољни игром својих љубимаца па су их, као на мечу против Ливерпула пре пар недеља, частили звиждуцима.

Тренер домаћих је на старту наставка покушао са увођењем Санча да промени ситуацију на терену. Међутим, Ђаволима на овом мечу није било спаса. Гости су наставили да стварају шансе испред гола Де Хее, Стонс и Фоден су имали најизгледније прилике, али је резултатом остао непромењен.

Најновије вести из света спорта можете прочитати ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Хеорхина Родригез, девојка Кристијана Роналда.