ПРОФЕСОРСКА ПОБЕДА Николићева Локомотива славила у дербију руског фудбала

31.07.2021. 22:08
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

На челу је табеле.

Марко Николић и Локомотива су одлично отворили сезону у Премијер лиги Русије, а посебно импресивна била је победа 2:1 у 2. колу и градском дербију против ЦСКА.

И СТЕНА БИ ПУСТИЛА СУЗУ Милица нам донела свима радост у Токију, а њена слика из СРБИЈЕ - то је посебна емоција (ФОТО)

ШЕРИФ У ПОНЕДЕЉАК СТИЖЕ У БЕОГРАД: Припрему за Звезду су одиграли против ФЕЊЕРАША

ЈЕДНА СТВАР НИЈЕ БИЛА ПО СТАНКОВИЋЕВИМ ЗАМИСЛИМА Тренер Звезде открио за чим жали у мечу са Спартаком

Локоси су славили иако су губили од 18. минута голом Кристијана Бистровића из слободног ударца. Голман Гиљерме је био немоћан.

Међутим, кратко је трајала радост домаћих, пошто је Смолов већ у 22. минуту успео да изједначи. Локомотива је у наставку успела и да преокрене голом Жемалетдинова у 60. минуту.

Сада је на деоби првог места са, такође, максималним Рубином и Динамом из Москве.