НЕМА КРАЈА АГОНИЈИ: Нови шок за Марка Николића, пораз и још један пад на табели

17.12.2020. 18:12
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Никако да крене.

Фудбалери московске Локомотиве изгубили су од Химкија у гостима 3:2 у 19. колу руског шампионата.

Толико је лако да може свако – Освоји 1.500 динара ЈЕДНИМ КЛИКОМ!

МАЂАР ПОТПИСАО: Звездаши могу да одахну, неће у Милан

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Лале победнички отишле на одмор захваљујући Вукадиновићу

Екипа Марка Николића повела је у 15. минуту голом Криховијака, али је у 26. Коријан изједначио са пенала. Српски стручњак је добио жути картон ван терена, да би у 37. Серкеира поново довео Локомотиву у вођство.

Уследио је прилично лоше издање гостију у другом полувремену, а пад у игри "локоса" искористио је Кукарчук који је погодио у 85. минуту.

Марко Николић / Извор: МН Press

Фенербахче Игора Кокошкова је у великој кризи, а вечерас (19.00) има тешко гостовање Жалгирису у Евролиги. Квота на кеца у Литванији је 1,60, а на двојку 2,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Жалгирис - Фенербахче.

Да све буде још горе, Долгов је практично у последњим тренуцима меча погодио за потпуни преокрет и нови пораз екипе из Москве.

Локомотива је тако наставила веома лош низ резултата, у последњих осам мечева у свим такмичењима остварила је само две победе, па се нашла на осмом месту руске Премијер лиге са 28 освојених бодова.