МАШИНА КОЈА СЕ НЕ ГАСИ: Пешић дао гол Фенеру којем се није радовао, а разлог је врло занимљив (ВИДЕО)

23.12.2021. 13:54
Aleksandar Pešić
Александар Пешић / Извор: Профимедиа

Српски нападач у одличној форми.

Александар Пешић је донео бод Фатих Карагумруку на утакмици 18. кола Суперлиге Турске против Фенербачеа (1:1).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Порто 2,25, Спарта 1,95, Андерлехт 1,50

ПАРТИЗАН СПРЕМА ТРАНСФЕР БОМБУ: Бивши играч Звезде стиже у Хумску (ФОТО)

У ЗВЕЗДИ ОДЛУЧИЛИ: Именован нови тренер омладинаца (ФОТО)

ФИЛИП НАПУШТА ЧИЗМУ: Ђуричић на мети славног клуба (ФОТО)

Српски интернационалац је довео у вођство домаћина у 31. минуту из ситуцицје која је личила на офсајд позицију, па се Пешић није ни радовао поготку. Међутим, испоставило се да је бивши нападач Црвене звезде утрчао у празан простор баш када треба, па је реализација остала само рутинска ствар за тако прекаљеног голгетера.

Фенербахче је изједначио поготком Месута Озила из пенала, а гости до краја меча нису успели да славе иако су имали два играча више од 40. минута када су изједначили.

После гола који је дао истанбулском великану Пешић се осамио на челу листе стрелаца шампионата Турске са 10 погодака, а прати га Данац Андреас Корнелиус из Трабзона са девет.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.