МЕНИГ: Два гола ми много значе за сампоуздање

13.10.2021. 20:42
Kvinsi Menig
Квинси Мениг / Извор: МН Press

Партизан савладао Трајал у шеснаестини финала Купа Србије.

Партизан је успешно прескочио препреку у шеснаестини финала Купа Србије пошто је у Хумској савладао крушевачки Трајал са 3:0. Црно-бели су констнатно нападали и заслужено остварили пласман у осмину финала.

"СРБИНЕ, ЧАКИЈА ТИ НЕ ГИНЕ" Стигла казна за Хајдук због ових повика! Да ли је довољна?

СТАНОЈЕВИЋ ЗАДОВОЉАН, ГОШИЋ ПОНОСАН: Позитивне изјаве тренера после 1/16 финала Купа Србије

ЛАКО И СА ПОЛА ГАСА: Партизан убедљив против Трајала (ВИДЕО)

Двоструки стрелац за Партизан на овом мечу био је Квинси Мениг. Холанђанин је у 25. минуту пробио бункер гостију, а затим у 49. још једним голом трасирао пут ка победи црно-белих.

- Био је и тежак терен за игру, а и лоше време. Противник нам није дао много простора за игру. Првих двадесетак минута нисмо могли да их ''пробијемо'' и да нађемо слободног играча. Ипак, борбеност се исплатила и асистенцијама Милоша Јојића преко Лазара Марковића, као и Данила Пантића, уписао сам два гола која ми много значе на пољу самопоуздања. Овај месец је веома тежак, јер имамо много значајних утакмица и у лиги и у Европи. У лиги морамо сваку да добијемо да бисмо ишли ка нашем циљу, а то је да останемо на првом месту до краја ове јесење полусезоне. Што се тиче Европе, на корак смо до ''пролећа'', али баш зато не смемо да кикснемо, а чека нас и јак Гент. Како год да окренете, свака утакмица је живот. Радимо вредно, имамо ростер добрих играча, па да видимо докле можемо - рекао је Мениг.