Месец дана касније Звездин дефанзивац објаснио како је промашио сјајну шансу на Енфилду (ВИДЕО)

27.11.2018. 13:04
Srđan Babić
Срђан Бабић / Извор: Фото: Youtube Printscreen/The Бест

Није добро реаговао у изгледној позицији.

Одбрану Црвене звезде у одсуству капитена Вујадина Савића у Напуљу ће предводити Срђан Бабић и Милош Дегенек. Бабић је имао искуство играња у Лиги шампиона, пошто је у Ливерпулу провео на терену свих 90 минута, док је у Паризу одиграо друго полувреме.

ПРОМАШАЈИ ВЕКА! Ово су Звездина појачања која су се ОБРУКАЛА на Маракани! Нећете ВЕРОВАТИ где појединци данас ИГРАЈУ! (ФОТО)

ИСПОВЕСТ МАРКА КЕШЕЉА: Играм годину и по у Звезди, а људи су ме на улици питали да ли сам у пензији

Бабићев приоритетни задатак биће да сачува своју мрежу, али и да из прекида покуша да угрози гол Наполија. Баш као што је имао одличну шансу у раној фази дуела са Ливерпулом, када је на Енфилду било 0:0.

Бабић је месец дана после утакмице у Енглеској објаснио због чега није најпрецизније реаговао у изгледној шанси на чувеном енглеском стадиону.

- Изненадила ме је тада лопта, Мане је спустио главу и нисам очекивао да ћу имати такву шансу. Нисам могао да реагујем, лопта ме је само погодила у ногу. Ако буде слична прилика, верујем да ћу постићи гол – истакао је снажни дефанзивац.

Утакмица између Наполија и Црвене звезде је на програму у среду од 21.00.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.