МЕСИЈЕВА МАГИЈА У АМЕРИЦИ! Интер био на корак од елминације, а онда је Аргентинац запалио Тексас (ВИДЕО)

07.08.2023. 08:13
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Профимедиа

Поакује класу из меча у меч.

Фудбалери Даласа и Интер Мајамија одиграли су нерешено, 4:4, у шеснаестини финала Лига купа Америке, да би након пенала било је 5:3 за екипу Лионела Месија, због чега су након праве драме усред Тексаса елиминисали домаћи тим.

ПОСАО ДЕЦЕНИЈЕ: Звезда доводи бруталног нападача за Лигу шампиона

ГРОБАРИ НЕ МИРУЈУ! Испрозивали Војводину, а онда изнели транспарент о Звезди (ФОТО)

Сви су уживали у магији Аргентинца, који је Интер довео до вођства већ у 6. минуту, али су Квињон и Камунго донели преокрет до краја првог полувремена па је Далас водио са 2:1.

Алан Вераско је у 63. минуту повисио на 3:1, да би Кремаски само три минута касније смањио на 3:2, али је Далас од 68. минута захваљујући аутоголу Тејлора водио са 4:2.

Уследио је нови аутогол и смањење разлике на 4:3, да би Меси новом чаролијом из слободног ударца донео изједначење.

И кад је дошло до извођења једанаестераца, Аргентинац је био тај који је преузео одговорност, први шутирао и погодио. Његови саиграли нису промашили ни један од 5 удараца. На другој страни трагичар је био Помикал, који није погодио мрежу у другој серији.