ОПРАВДАЛИ УЛОГУ ФАВОРИТА: Чукарички се пласирао у четвртфинале Купа Србије

15.03.2023. 19:05
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Придружили се Црвеној звезди.

Фудбалери Чукаричког пласирали су се у четвртфинале Купа Србије, пошто су као гости савладали прволигаша Металац у Горњем Милановцу. Утакмица на стадиону Металца завршена је резултатом 0:2.

”НИСАМ ЖЕЛЕО ДА ОБОРИ РЕКОРД”: Гвардиола ОТКРИО зашто је спречио Халанда у исписивању историје!

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕУЗЕО ОДГОВОРНОСТ: "Ово иде мени на душу"

УЛЕТЕО НА ТЕРЕН И ПРЕКИНУО МЕЧ: Ераковић га узео и НА СВОЈИМ РУКАМА изнео напоље (ВИДЕО)

Гости из Београда повели су у 21. минуту голом 19-годишњег Михајла Спасојевића након продора и асистенције Ђорђа Ивановића.

Млади Спасојевић учествовао је и код другог гола Брђана. Оборен је у шеснаестерцу Металаца, а пенал је у 62. минуту реализовао Лука Аџић.

Чукарички се придружио Црвеној звезди, која је нешто раније победила као гост Раднички у Сремској Митровици, као и екипама Радника (Сурдулица), ТСЦ (Бачка Топола), Радничког (Ниш), Новог Пазара и Војводине (Нови Сад), који су раније изборили пласман међу осам најбољих тимова у најмасовнијем фудбалском такмичењу.

Остало је да се одиграо још само утакмица између Спартака и Напретка. Тај меч на програму је од 19 часова у Суботици.