МИХА ЈЕ ТЕЛЕФОНИРАО НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Ево шта је УРАДИО и покренуо играче Болоње

15.09.2019. 18:44
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Синиша је феномен.

Болоња је направила велики преокрет у другом полувремену утакмице против Бреше. После 45 минута било је 3:1, а аргентински нападач Родриго Паласио који је био стрелац једног од голова у преокрету, открио је шта се догађало у свлачионици, па је Болоња на крају славила са 4:3.

КАКО ЈЕ МИХА СВЕ ОВО ПРЕЖИВЕО? Оно што су фудбалери Болоње урадили, равно је ЛУДИЛУ! (ВИДЕО)

РЕАЛ У НОВОМ ПРОБЛЕМУ: Без кључног играча нападају ПСЖ! (ФОТО)

ГОЛМАН СРБИЈЕ У ЛОШОЈ СЕРИЈИ: Дмитровић примио два гола за два минута! (ВИДЕО)

Синиша Михајловић није могао да води свој тим у Бреши, али се током полувремена телефоном из болнице обратио играчима. Болоња је у других 45 минута стигла и престигла два гола минуса.

- Михајловић је био бесан на полувремену и тај бес је пренео и на нас. Покушали смо да искористимо тај менталитет када смо се вратили на терен. Захваљујући његовом менталитету ми играмо овако - рекао је Паласио.

Погледајте како изгледа Хеорхина Родригез, девојка Португалца Кристијана Роналда