МИХА У ДЕЛИРИЈУМУ: Паклено друго полувреме у Болоњи која има новог ХЕРОЈА (ВИДЕО)

27.10.2019. 14:27
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа/илустрација

Било је баш узбудљиво.

Фудбалери Болоње савладали су Сампдорију у деветом колу Серије А са 2:1 (0:0). Победоносни гол за домаће дело је Банија који је одлично реаговао после корнера и у 78. минуту донео победу чети Синише Михајловића.

Тренер Болоњеза је поздрављен и од навијача који су допутовали из Ђенове о чему више можете погледати ОВДЕ.

РЕШИО ДА ПРОГОВОРИ: Богдан РЕКАО СВЕ о незадовољству у Кингсима и да ли НАПУШТА Калифорнију

РАЈКОВИЋ ЗАЛУДЕО ФРАНЦУЗЕ! Србин има ЛЕПАК на рукавицама, брани као Гордон Бенкс

ГАГИ РАСПАЛИО МАШТУ ГРОБАРА: Лучић би ВОЛЕО да се ВРАТИМО у Партизан

Прво полувреме је била права успаванка. Домаћи су имали иницијативу, али мали број конкретних прилика, док је Кваљарела на другој страни погодио стативу. Одмах на старту другог дела виђена је сјајна контра домаћих, а Паласио је погодио на асистенцију Соријана.

Гости су изједначили преко Габијадинија који је у 64. минуту искористио велику грешку Крејчија и топовским ударцем савладао Скорупског.

Уследио је одлучујући детаљ из 78. минута после кога се Болоња рутински одбранила и дошла до веома важне победе и 12. бода у сезони.