МИХИ НИ МАГЛА НИЈЕ ПОМОГЛА: Јувентус славио на Ренато Далари (ВИДЕО)

18.12.2021. 20:30
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Сигуран тријумф Старе даме.

Фудбалери Јувентуса савладали су Болоњу на гостовању резултатом 2:0. Утакмицу на Ренато Далари обележила је густа магла, која је правила велике проблеме играчима обе екипе.

ФУДБАЛСКА ЛУДНИЦА У НАЈАВИ: Топ 5 утакмица које не смете пропустити овог викенда

ШОК НА МАРАКАНИ: Милан Борјан званично затражио раскид уговора са Црвеном звездом

ПОБЕДИО ВЛАСНИКЕ ЛИВЕРПУЛА: Роналдо купио славни бразилски клуб

Гости су повели након само шест минута голом Алвара Морате. Одлично је Шпанац прихватио додавање Федерика Бернардескија и рутински матира Лукаша Скорупског.

Казна за неколико промашених зицера изабраника Синише Михајловића стигла је у 69. минуту. Хуан Квадрадо је са ивице шеснаестерца послао лопту у леве рашље за 2:0.

После девете победе у сезони, Јувентус на шестом месту на табели има 31 бод колико има и Рома на позицији више. Болоња је доживела осми пораз, а други везани и на десетом месту на табели остаје на 24 бода.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.