СЕРИЈА А: Миха и Арнаутовић закуцали Каљари за дно табеле

01.11.2021. 22:45
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Битна победа.

Фудбалери Болоње славили су на свом терену (2:0) против Каљарија у оквиру 11. кола Серије А.

ЈУВЕНТУСУ ГОРИ ПОД НОГАМА: Разочарани смо, нешто морамо да мењамо

БАРСЕЛОНА СЕ ОГЛАСИЛА: Познато стање Серхија Агуера

АРАПИ ИМАЈУ СВОЈЕ ЗАХТЕВЕ: Уколико жели Ћавија на клупи, Барса мора да испуни један услов

Стрелац првог гола је био Де Силвестри у 50. минуту меча. Марко Арнаутовић је у шестом минуту надокнаде времена потврдио победу екипе коју са клупе предводи Синиша Михајловић. Нешто пре другог гола домаћих Мартин Касерес је зарадио црвени картон.

Екипа Каљарија током читавих 90 минута меча није успела озбиљније да припрети голу Скорупског.

Тим из Сардиније после још једног пораза је закуцан за дно табеле и у наставку шампионата им предстоји грчевита борба за опстанак. Док је домаћин на 11. месту са 15 освојених бодова.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.