НЕСЛАВНО ВЕЧЕ ЗА ГОЛМАНА ЗВЕЗДЕ: Борјан се пецао у мрежу као Бајко, Уругвај бољи од Канаде (ВИДЕО)

27.09.2022. 21:19
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: Реутерс

Погодио и Дарвин Нуњез.

Фудбалска репрезентација Канаде поражена је од Уругваја 2:0 у приајтељској утакмици у Салцбургу.

ТРАНСФЕР У ДРУГУ ЛИГУ: Стрелац гола у дербију за Звезду има нови клуб

НОВИ ПОРАЗ ПРОТИВНИКА СРБИЈЕ НА МУНДИЈАЛУ: Камерунци у лошој серији пред Катар, Корејци укротили Лавове

ХОЛАНЂАНИ У ПРЕДНОСТИ: Завршни турнир Лиге нација у Ротердаму и Еншедеу

Не тако славно вече имао је чувар мреже Црвене звезде Милан Борјан на голу Канађана.

Јужноамериканци су повели већ у шестом минуту, феноменално је извео слободан ударац Де Ла Круз, пребацио је живи зид и погодио ближи угао, након чега је Борјан завршио у мрежи... ситуација је подсетила на ону из 2013. године када је Милош Јојић погодио за Партизан у вечитом дербију и натерао тада голмана Црвене звезде Бобана Бајковића, да се упеца у мрежу.

Коначан резултат је постављен већ у 33. минуту када је Дарвин Нуњез главом дуплирао предност свог тима.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Снежану Борјан, супругу Милана Борјана, како ужива на базену