МИЛАН ГАЈИЋ ПОПИО ЧАРОБНИ НАПИТАК: Српски бек постигао ДВЕ ГОЛЧИНЕ у великом дербију (ВИДЕО)

08.10.2023. 21:40
Gajić
Гајић / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ / МН Press

Изузетни погоци.

Повремени српски репрезентативац Милош Гајић био је стрелац чак два гола у дербију Москве, између ЦСКА и Спартака.

ЗАНЕМОЋАЛИ ЗБОГ ЕВРОПЕ: ТСЦ поражен на свом терену, Чукаричком само бод у градском дербију

ГРАЂАНИ У СЕРИЈИ ОД ДВА ПОРАЗА: Мартинелијева ракета нокаутирала Акеа за победу Арсенала на Емирејтсу

ПОСЛЕ ДУГОГ РАЗМИШЉАЊА: Марко Ливаја не жели више да игра за Хрватску

Наш бек је био стрелац прво у 31. минуту, а онда у 60. минуту и оба поготка су била спектакуларна.

Ипак, Гајић и његови саиграчи из ЦСКА нису са овог дербија однели три бода, јер се Спартак враћао и на крају избегао пораз на свом терену. Резултат је на крају био 2:2.

ЦСКА после овог резултата заузима осмо место са 17 бодова, Спартак их има исто толико и налази се на петом месту.

За екипу ЦСКА наступа још један српски фудбалер, а то је Саша Здјелар.