МИЛАН ПОНИЖЕН ПРЕД ЗВЕЗДУ: Интер очитао лекцију, Хандановић ПОПУТ ПАУКА! "Збогом, Скудето" за росонере?

21.02.2021. 16:55
Milan - Inter
Милан - Интер / Извор: Реутерс

Јако слаба партија Пиолијевих момака.

Фудбалери Милана су декласирани у 23. колу Серије А. "Росонере" је победио Интер резултатом 3:0 у градском дербију.

ЛЕК ЗА ДОСАДУ И БРЗИ КЕШ: Сазнајте како се ОСВАЈА ЏЕКПОТ врло лако уз пар потеза!

Станојевића питали за Звезду, а он СМИРУЈЕ СТРАСТИ

ЦРНО-БЕЛИ БЕЗ НЕВОЉА: 1, 2, 3 - за 12. победу у низу! Јојић сервирао, саиграчи погађали (ВИДЕО)

Контеова екипа је сјајно отворила меч и већ тада скинула притисак са себе. Поготком Лаутара Мартинеза је Интер повео већ у петом минуту и тај резултат је остао до краја првог полувремена.

Lautaro Martinez
Лаутаро Мартинез / Извор: Реутерс

ПСЖ је други, Монако пети у Француској, раздваја их пет бодова, и вечерашњи (21.00) дуел на Парку принчева прети да буде веома занимљив. Квота на кеца је 1,70, на дуплу шансу X2 2,16, а на GG3 1,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ПСЖ - Монако.

Милан је пропустио неколико огромних прилика на старту друге деонице, али бриљантни Самир Хандановић је зауставио све шутеве у оквир гола.

Све је то казнио опет Мартинез у 57. минуту, а девет минута касније победу потврдио Ромелу Лукаку.

Овим поразом Милан се додатно удаљио од Скудета, који сада све више личи на неостварив сан. "Росонери" имају четири бода мање од Интера и можда је паметније да већ гледају ка својим пратиоцима. Следеће недеље им долази трећепласирана Рома, док у међувремену играју и Лигу Европе против Црвене звезде.