МИЛАН ДЕСЕТКОВАН И ЗАМАЛО ПОБЕЂЕН: Кесијев пенал у шестом минуту надокнаде спасао "росонере" пораза (ВИДЕО)

03.03.2021. 22:48
Frank Janik Kesi
Франк Јаник Кеси / Извор: Реутерс

Јако слаба партија Пиолијевог тима.

Фудбалери Милана играли су нерешено у 25. колу Серије А са Удинезеом. Гости из Удина су водили на Сан Сиру све до последњег минута, а онда је Кеси изједначио на 1:1.

ПРЕМИЈЕРА ИГРЕ КОЈА ЈЕ ОСВОЈИЛА СВЕТ – Забавите се и ОСВОЈИТЕ НОВАЦ ПОКЛОН

СРНИЋ ПОСЛЕ ТСЦ-А: Фалила нам је енергија од почетка, али то је и нормално после европских утакмица

РАСИЗАМ, УВРЕДЕ И КОРОНАВИРУС: УЕФА покренула поступак против Црвене звезде

Прво полувреме је прошло без икаквих шанси са обе стране. Милан без неколико стандардних првотимаца попут Ибрахимовића, Чалханоглуа, Бенасера, Калабрије, једноставно тим није успевао да створи озбиљнију акцију и поред доминације у поседу.

Слично је било и у другом полувремену, мада је тим Стефана Пиолија био мало конкретнији. Ипак, све се срушило у 68. минуту када је Бекао погодио главом после корнера. Јако слабо је реаговао Донарума коме је играч Удинезеа постигао гол из скока са преко 10 метара.

До истека 90 минута је остало 1:0 за госте, али је какву-такву утеху донео Кеси са 11 метара у шестом минуту надокнаде. Без обзира на то, ово је већ готово сигуран опроштај од титуле за Милан. Уколико Интер слави у четвртак над Пармом, "Росонери" ће каснити шест бодова у односу на градског ривала, који се налази на првом месту.