МИЛЕНКОВИЋ СРУШИО ФИОРЕНТИНУ: Имобиле у финишу меча са беле тачке оставио Виолу без бодова (ВИДЕО)

30.10.2023. 23:32
Nikola Milenković
Никола Миленковић / Извор: Профимедиа

Србин скривио пенал...

Фудбалери Лација победили су Фиорентину са 1:0 (0:0) у последњем мечу 10. кола Серије А. До тога су стигли у драматичном финишу и једном од последњих напада на утакмици, када су дошли до пенала.

"ДИЈЕГО, ГДЕ ГОД ДА СИ..." Меси посветио "Златну лопту" Марадони уз емотиван говорLionel Mesi

НЕ МОГУ МУ НИШТА: Митрогол наставио да решета! Ушао у 67. минуту и ДВА пута погодио (ВИДЕО)Mitro

ФСС ДОНЕО ХИТНУ ОДЛУКУ: Смењен селектор СрбијеFSS

ФСС ДОНЕО ХИТНУ ОДЛУКУ: Смењен селектор Србије

У четвртом од пет минута надокнаде после једног центаршута, Ћиро Имобиле је захватио лопту главом, она је у руку погодила репрезентативца Србије Николу Миленковића.

Судије су гледале снимак и показале на пенал, а капитен Лација, Имобиле, био је сигуран.

Лопту је послао у једну, голмана у другу страну и настало је славље на трибинама.

Фиорентини је ВАР у 13. минуту поништио гол, Белтран је играо руком и судије су то виделе.

Исти играч је у 17. минуту погодио стативу, да би прилику у 37. минуту пропустио и Николас Гонзалес.

Лацио је био бољи у другом делу, пре тог јединог гола пропустио је неколико стопостотних прилика, али на крају је ипак дошао до бодова.