МИЛОЈЕВИЋ ПРЕСЕКАО: Ово је Звездин тим за Јанг Бојс (САСТАВИ)

27.08.2019. 19:42
sastavi
састави / Извор: СД/илустрација

Пре шест дана је било 2:2.

Од 21 час на стадиону "Рајко Митић" Црвена звезда и Јанг Бојс одиграће реванш меч плеј-офа за улазак у Лигу шампиона. Пре шест дана, утакмица у Берну је завршена резултатом 2:2 и црвено-бели су нешто ближи пласману у групну фазу елитног такмичења. Нешто више од сат времена пре почетка меча сезоне објављене су стратне поставе за дуел на Маракани.

Ако мислите да ће Звезда све решити у првом полувремену, ево шта да урадите и зарадите новац

КРВ СВОЈУ ЗА ЗВЕЗДУ МОЈУ: Лука Јовић БРУТАЛНОМ фотком пожелео срећу Звезди (ФОТО)

БОГДАН СЕ ОГЛАСИО НА ТВИТЕРУ: Ово су три ствари које воде Орлове до злата

Шеф стручног штаба Црвене звезде Владан Милојевић одлучио је да од првог минута шансу укаже следећим играчима:

Борјан - Гобељић, Дегенек, Милуновић, Родић - Кањас, Јованчић - Гарсија, Марин, Вукановић - Боаћи.

Шансу са клупе за резерве чекаће Поповић, Панков, Жандер, Иванић, Бен, Томане и Павков.