МИЛОЈЕВИЋ У ШОКУ: Ал Ахли "попио" ШАМАР који боли!

17.12.2020. 21:11
Vladan Milojević
Владан Милојевић / Извор: Србија Данас

Није се томе надао.

Фудбалери Ал Ахлија елиминисани су из осмине финала Купа Саудијске Арабије, пошто су на свом терену изгубили од Ал Аина резултатом 0:2.

Толико је лако да може свако – Освоји 1.500 динара ЈЕДНИМ КЛИКОМ!

НИ РОНАЛДО, НИТИ МЕСИ: Проглашен најбољи фудбалер године у свету! Честитке, Лева

ИМАМО ГОЛ ГОДИНЕ: Сон освојио награду "Пушкаш", видите само ову лепоту од поготка (ВИДЕО)

Победа гостију могла је да буде израженија и убедљивије да је у 22. минуту Хуанпи реализовао пенал за Ал Аин.

Што није њему пошло за ногом, исправио је Гетерсон у 64. минуту, постигавши водећи гол за госте, док је само седам минута касније предност Ал Аина дуплирао Филип Брадарић. За разлику од саиграча из Венецуеле, Хрват је био неумољив код шутирања са "беле тачке".

Некадашњи играч Партизана и Бенфике Љубомир Фејса на терену је провео 66 минута, док је бивши капитен Црвене звезде Марко Марин играо за Милојевићев тим 12 минута дуже.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Кјара Ђуфрида.