МИЛОЈЕВИЋА ЈОШ БОЛИ ПОРАЗ ОД ФЕЂЕ ДУДИЋА У ЕВРО МЕЧУ: Прилика је да му врати "мило за драго"

17.03.2024. 12:48
Vladan Milojević, Feđa Dudić
Владан Милојевић, Феђа Дудић / Извор: МН Press

Меч почиње у 16 часова.

Фудбалери Црвене звезде у недељу од 16 часова дочекују Раднички из Крагујевца у оквиру 26. кола Суперлиге Србије.

МАКСИМОВИЋ СИГУРНО ОДЛАЗИ ИЗ ШПАНИЈЕ: Наговештава се да је Звезда можда следећа дестинацијаNemanja Maksimović

"НИСАМ ТАКО ВАСПИТАН" Терзић је звао миљеника Делија да се ВРАТИ у Звезду, овај одбиоBoÅ¡ko Janković

ПОЗВАНА ДВА ФУДБАЛЕРА ЗВЕЗДЕ У А РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Један је на позајмициFK Crvena zvezda

ПОЗВАНА ДВА ФУДБАЛЕРА ЗВЕЗДЕ У А РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Један је на позајмици

Иако ће им ово бити први међусобни окршај у српском фудбалу, тренери дв атима Владан Милојевић и Феђа Дудић су одиграли европски двомеч. У лето 2021. године, у квалификацијама за Конференцијску лигу играли су Вележ и АЕК из Атине, а представник Босне и Херцеговине елиминисао је грчког представника уз тријумф након бољег шутирања пенала на гостујућем терену.

Први меч одигран је 22. јула, а Вележ је у Сарајеву стигао до победе (2:1), иако је АЕК постигао први гол на мечу. У реваншу је Грцима била потребна победа, а до ње су стигли поготком у осмом минуту надокнаде. Било је то довољно за одлазак у продужетке, а затим и до пенала пошто у додатних 30 минута меча није било голова.

После једанаестераца прошао је Вележ и тако је направио велику сензацију.

Ово је права прилика да Милојевић врати "мило за драго" Дудићу, али Феђа може и да постане "рак рана" стручњаку Звезде ако му откине један или три бода у шампионату Србије.