ЗВЕЗДАШ КИКСНУО, ЗВЕЗДАШ СПАСАО СТВАР: Погледајте БРАВУРУ Гордића против Украјине (ВИДЕО)

16.11.2021. 18:00
Miloš Gordić
Милош Гордић / Извор: МН Press

Слаба игра изабраника Александра Рогића.

Фудбалска репрезентација Србије играчи до 21 године, губе у Украјини са 1:0 после првог полувремена у дуелу квалификација за шампионат Старог континента.

КНИЊАНИН ПРОЗВАО РОНАЛДА: Сликао се са ДРЕСОМ Португалије, а позади ... (ФОТО)

ФСС ИСКУЛИРАО НАЈАВУ ТУЖБЕ ИЗ ЈУЖНЕ СРПСКЕ ПОКРАЈИНЕ: Класична демагошка прича

ПОКАЈАО СЕ: Фудбалер ПСЖ се враћа у Барселону? (ФОТО)

Могло је бити и убедљивији, будући да је у последњем минуту првог дела несмотрено реаговао фудбалер Црвене звезде Петар Станић и скривио једанаестерац. Ипак,спасао га је клупски колега Милош Гордић.

Голман црвено-белих и репрезентације Србије је успео да одбрани шут са 11 метара надменом Артмену Бондаренку, тако да су изабраници Александра Рогића улазе са донекле солидним резултатом у наставак.

Најновије вести из света спорта прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Снежана, супруга голмана ФК Црвена звезда Милана Борјана